Imperial Park Hotel

Toplantı ve Etkinlik

  • Imperial Park Hotel bünyesinde bulunan  salonlarımızın hepsi, gerçekleştirilecek tüm organizasyonlarda en üst düzey hizmet vermek üzere itina ile hazırlanarak sizlere sunulacaktır.

    Misafirlerimizin eğitim, toplantı, davet ve ziyafetlerde  alacakları hizmetlerde kullanacakları tüm ekipmanlar için ileri teknoloji ile donatılmış görsel ve işitsel ekipmanlar ile birlikte sağlayacağı kolaylıklarla da kusursuz organizasyonlar düzenlemenize destek olacaktır. Imperial Park Otel Kocaeli iş ve sosyal hayatının ihtiyaç duyduğu ve beklentilerinin ötesinde tüm özelliklere sahip farklı büyüklükte toplantı ve ziyafet salonları ile de iddiasını gösteriyor .
     
    Hangi ölçekte olursa olsun her türlü toplantı için farklı büyüklüklerde 2 ayrı toplantı salonu ile Imperial Park Hotel'in, çözüm ortağınız olarak yanınızda yer alırken; tüm bu toplantı salonlarından ayrı olarak, ziyafet  ve cemiyet organizasyonları için tasarlanmış göz kamaştıran Belinay Balo Salonu yanı sıra şehrin zirvesinde hissetiren Terrace alanı ile de farkını ortaya koyuyor.

Toplantı ve Etkinlik
Toplantı ve Etkinlik
Toplantı ve Etkinlik
Toplantı ve Etkinlik

Online Rezervasyon

Online rezervasyon ve ödeme işlemlerinizi gerçekleştirmek için tıklayınız.

Sanal Tur

360 Derece sanal turu kullanarak Imperial Park Otel'i tüm güzelliği ile keşfedin.

Imperial Park Günlüğü

Otelimizde gerçekleşen toplantı, düğün, organizasyonlara ait tüm bilgiler ve Imperial Park Otel hakkında her türlü taze bilgi burada.